Arrestohen edhe 2 bashkepunetore te tjere te rrjetit qe do trafikonte drogen nga Velipoja

0
2790

Arrestohen edhe 2 te shpallurit ne kerkim nga operacioni droges “Vjeshte2017” ku ne Velipoje u sekuestruan 1.5 ton droge.

Ne vijim te operacionit policia arrestoi edhe shtetasin F.M nga Permeti si dhe 20 vjecarin J.B nga Orikumi.

Keta jane pjese e grupit qe tentoi te trafikonte drogen per ne Itali. Policia njofton se aksioni per arrestimin e te tjere personave do te vijoje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here