SULMOHET KEQ SOT NË MËNGJES NE SHKODËR, QENUSHI I VOGËL I TRAUMATIZUAR (FOTOT- APELI PËR NDRIHMË)

0
3689

Një qenush i vogël është sulmuar ose përplasur nga një makinë.

Ai është tërësisht i traumatizuar dhe i trembur. Grupi për mbrojtjen e kafshëve “Animals Need Me” publikon fotot nga Shkodra dhe bën apel për ndrihmë.

“Mbas pak do të kontrollohet, të shpresojmë për mirë. Ju lutem na ndihmoni të perballojmë shpenzimet e mjekimeve të rasteve të shumta që kemi… Shpërndajeni”, thuhet në apelin e faqes.

 

kerk.jpg

kerk1.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here