Anetarja e PD,Bushati: Me vjen keq per kryedemokratin,Rama tallet me te

0
1053

Përmes një statusi në Facebook, teksa ka ndjekur replikat maratonë në Kuvend mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD Lulzim Basha, anëtarja e PD, Endira Bushati tha se i vjen keq për kryedemokratin, pasi sipas saj Rama tallet me të. Ajo thotë se ata që vunë Bashën para PD-së më 22 korrik, le të shijojnë Lul kokëulurin në Parlament dhe të durojnë talljen e Ramës.

 

 

Statusi i Endira Bushatit: 
Sot, më erdhi keq për Lulzim Bashën…
I strukur, kokëulur, i tallur nga një Ramë që ngulte e rrotullonte thika në plagë….
Basha fliste për “oligarkë”…. ashtu në përgjithësi, si gjithmonë….
Rama ia “përplas turinjve” me emra e mbiemra, duke u tallur….”hë mor Lul se oligarkët bashkë i kemi”…..
Ata që vunë Bashën para PD-së më 22 korrik, le të shijojnë Lul KokëUlurin në Parlament dhe të durojnë talljen e Ramës….
hg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here