FOTO/ Vdekja e Toto Riina, ish-deputeti i PS ngushëllon Tahirin: Sajmir, mos u mërzit!

0
1238

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, ka ironizuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri në një status në Facebook.

Deputeti “kaubojs” në një foto të postuar në Instagram, tregon Tahirin pranë arkivolit, të Toto Riina-s, ish-bosit të organizatës mafioze në Itali, Cosa Nostra.

Në fakt ajo është një fotomontazh, dhe poshtë saj, Ndocaj shkruan: “Ngushellime Sajmir, mos u mërzit”.

ndocaj

(e.f/BalkanWeb)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here