Saturday, June 15, 2024
HomeAktualitet"Tartufi" sukses ne Presheve / Rita Gjeka aktorja me e mire

“Tartufi” sukses ne Presheve / Rita Gjeka aktorja me e mire

-

Teatri Migjeni kthehet nga Presheva me trofe. Drejtuesit ne nje konference per shtyp ku vleresohet pjesmarrja dhe performanca e aktoreve.

“Tartufi” ishte shfaqja me e mire ndersa Rita Gjeka aktorja me e mire

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts