Ndreu: Ish-zyrtaret e policise te dorezohen nje ore e me pare!

0
909

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu thotë se ish-drejtorët e Policisë ndaj të cilëve janë lëshuar urdhër-arrestet nga prokuroria duhet të dorëzohen një orë e më parë. Sipas tij, shmangia nga urdhër-arresti është e papranueshme për një zyrtar të lartë.

Ndreu: Ish- zyrtaret e policise ndaj te cileve ka urdher arresti duhet te dorezohen nje ore e me pare ! Shmangia nga ekzekutimi i arresteve eshte e papranueshme per nje ish- zyrtar te rangut te larte ! Te paraqiten para drejtesie e te japin deshmi per akuzat, perndryshe pozita e tyre kompromentohet dhe le hije dyshimi te forta per implikimin e tyre ne rrjete kriminale !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here