Djali i George Soros publikon foton, takohet me Edi Ramën në Tiranë

0
800

Alexander Soros, djali i manjatit amerikan George Soros prej tre ditësh ndodhet në Tiranë.

 

Me anë të një fotoje të postuar sot në Instagram ai tregon se është takuar me kryeministrin e vendit Edi Rama, takimi i dytë mes tyre, pas atij të SHBA.
WhatsApp Image 2017-11-24 at 16.43.47
Më herët ai na ka treguar në Instagram se ka takuar zyrtarë të bashkisë, ndërsa sot njofton për një takim me Kryeministrin e vendit Edi Rama.

“Ishte e mrekullueshme të takoja kryeministrin vizionar Edi Rama në Tiranë, në zyrën e tij unike. Më e veçanta e një kreu qeverie. Çfarë duhet të presim më pak nga një artist bashkëkohor, shkrimtar dhe ish-lojtar profesionist i basketbollit!” shkruan Alex Soros në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here