Thursday, June 20, 2024
Home sociale “Shqiperia e paster”, pastrimi i fshatit Oblike ben bashke Ademin dhe Mesin….

“Shqiperia e paster”, pastrimi i fshatit Oblike ben bashke Ademin dhe Mesin….

0
1094

Nis aksioni kombetar per pastrimin e Shqiperise. Shkodra e nisi nga njesia administrative Ana e Malit, fshati Oblike.
“Shqiperia e paster” ben bashke Senida Mesin dhe Voltana Ademin.
Aksioni kete vit zgjat 6 muaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here