Te tjera levizje ne drejtorite e Shkodres / Emerohet drejtuesja e Drejtorise se Transportit Rrugor (Emri)

0
7126

Drejtoria Rajonale e Sherbimeve te Transportit Rrugor Shkoder tashme ka nje drejtues te ri.  Nga kjo e premte, Egla Mirashi do te jete ne postin e drejtoreshes se ketij institucioni. 

Ajo nje emer i njohur ne rrallet e partise Socialiste pasi njihet si nder bashkepunetoret kryesore te deputetit aktual,Luan Harusha. Me heret, Mirashi, mbante pozicionin e juristes prane spitalit Rajonal te Shkodres ndersa ka punuar edhe si specialiste prane bashkise Shkoder dhe ish komunes Rrethina. Prej vitesh ajo eshte pjese e dhomes se avokatise ne Shkoder.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here