105-vjetori i Pavaresise,Ademi perkrah Bashes,ja ku ndodhen…

0
881

Ne kuader te festes se Pavaresise ne Teatrin Migjeni po organizohet nje koncert ku shfaqen Ademi dhe Basha perkrah njeri-tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here