Policia greke arreston 29-vjecarin i cili transportonte droge nga Shqiperia

0
868

Policia greke ka sekuestruar një sasi prej 113 kg e 449 gram marijuanë gjatë një operacioni të zhvilluar sot në mesditë.

 

 

droga greqi (3)

Sipas mediave greke, është ndjekur një automjet që vinte nga kufiri dhe është kapur në Kompoti, Artë. Gjatë kontrollit policia ka gjetur në makinë 84 pako me drogë.

Në pranga ka rënë drejtuesi 29-vjeçar grek. Policia sekuestroi mjetin dhe 2 celularë.

droga greqi (1)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here