Shkodër, qëllohet me armë në drejtim të një personi tek “Dollari”…

0
5242

Te shtena me arme zjarri jane rregjistruar ne Shkoder gjate paradites se sotme. Informacionet e para bejne me dije se ne vendin e quajtur tek “Dollari” eshte qelluar me arme ne drejtim te shtetasit R.B. Nuk ka persona te lenduar ndersa shkaqet e kesaj ngjarje jane ende te paqarta.

Personi sapo ka pare qe po i qellojne eshte shtrire pertoke duke ju shpetuar plumbave.

Policia ka mberritur ne vendngjarje per hetimin e rastit ne fjale dhe sipas informacioneve gjithçka ka ardhur pas nje konflikti mes paleve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here