Moti i keq, evakuohen 10 familje në Qarkun e Lezhës

0
937

Deri më tani, 10 familje janë evakuuar në qarkun e Lezhës, 8 prej të cilave në Kurbin në afërsi të Adriatikun dhe 2 të tjera në Mirditë për shkak të prurjeve të mëdha të lumit Fan.

Situata nga reshjet vazhdon të jetë e vështirë në shumë zona të vendit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here