Wednesday, May 31, 2023
Home Aktualitet Tirane, protesta para kryeministrise

Tirane, protesta para kryeministrise

0
867

Një grup qytetarësh po protestojnë para kryeministrisë kundër hidrocentraleve në Valbonë. Ata i bëjnë thirrje kryeministrit të ulet të bisedojë me banorët.

“Ju premtojmë që herën tjetër do të jemi shumë më shumë” tha një protestues me megafon.

Rama të ulet të flasë me ne ose Uroj që Vjosa të marrë me vete, atë dhe opozitën dhe ti çojë në Adriatik”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here