Wednesday, May 31, 2023
Home Aktualitet Moti i keq, fluturimet nga Rinasi në normalitet

Moti i keq, fluturimet nga Rinasi në normalitet

0
703

Pavarësisht motit të keq, fluturimet ajrore në vendin tonë janë normale. Me anë të një komunikate, aeroporti bën me dije se nuk ndryshim të destinacioneve.

NjoftimiNë Aeroportin “Nënë Tereza” situata vazhdon të jetë në normalitet pavarësisht kushteve atmosferike. Të gjitha fluturimet janë realizuar sipas parashikimeve ndërsa Autoriteti i Aviacionit Civil po e monitoron nga afër ecurinë. Të gjitha kompanitë e fluturimit duhet ti kushtojnë vëmendjen maksimale planeve të përgjigjes ndaj emergjencave në shërbim të sigurisë dhe pasagjerit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here