105-vjetori i themelimit, Rama: Mirënjohje Forcave të Armatosura, i kanë dhënë lavdi misionit atdhetar

0
757

Me rastin e 105 vjetorit të Themelimit të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka shprehur mirënjohje ndaj efektivëve të FA për gjithçka kanë bërë.

Përmes një statusi në Facebook, Rama shkruan se efektivët e Forcave të Armatosura i kanë dhënë lavdi e nder misionit atdhetar të ushtrisë.

Statusi i Ramës:
Në këtë ditë që shënon edhe 105 vjetorin e themelimit të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, u urojmë me mirënjohje për gjithçka kanë bërë, gjithnjë dhe edhe në këto ditë e netë sprove të madhe, vajzave e djemve, grave e burrave, të cilët i kanë dhënë lavdi e nder misionit atdhetar të ushtrisë sonë🇦🇱

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here