EKSKLUZIVE: Ne fundjave e gjithe qeveria ne Shkoder / Te premten dhe te shtunen…

0
3282

Shkodra do te jete kryeqendra e zhvillimeve politike gjate kesaj fundjave. Tv1-Channel, ka mesuar se i gjithe kabineti qeveritar me ne krye Kryeministrin Edi Rama do te jene ne Shkoder per dy dite me radhe, pra te premten dhe te shtunen.

Mesohet se qeveria “Rama 2” do te zhvilloje mbledhjen e radhes se kabinetit te tij ku pritet qe te kete zhvillime te rendesishme politike. Nuk dihet ende nese me ardhjen e Kryeministrit do te kete edhe ndryshime ne drejtuesit e institucioneve ne Shkoder.

Kujtojme se kjo eshte mbledhja e dyte qeveritare ne qarkun e Shkodres, pas asaj qe u zhvillua ne Velipoje pak muaj me pare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here