Basketboll/Perfundon pjesa e pare

0
632

Perfundon perioda e pare e takimit.

Vllaznia dhe Partizani ndajne te njejtin rezultat 17 – 17.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here