Rama mbledh ministrat në Shkodër dhe merr disa vendime…

0
1183

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur kabinetin qeveritar pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Fill pas mbledhjes, kreu i Qeverisë ka komunikuar vendimet e marra nga Këshilli i Ministrave, pjesa më e madhe e të cilave konsistojnë për projekte dhe investime në Shkodër.

 

 

Në konferencën për shtyp, kryeministri Rama tha se në mbledhjen e sotme është vendosur shpallja e Thethit si zonë historike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here