27-vjetori i PD,Bregu: “Gezuar diten kur shpresa nuk tradhetohej!”

0
735

Ish deputetja e PD dhe një nga zërat kundër Lulzim Bashës, Majlinda Bregu ka reaguar në Facebook me rastin e 27 vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike.

 

 

Me anë të një mesazhi të shkurtër të cilin e shoqëron me një foto të një vajze të vogël me flamurin e PD, Bregu nuk nguron të flasë edhe për tradhti.

“Gezuar diten kur shpresa nuk tradhetohej!”- ka shkruar ish- deputetja dhe ish- ministrja.
6uyj7hmn

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here