Wednesday, May 31, 2023
Home Politikë Presidenti i Malit te Zi Vujanoviç në Tiranë: Jemi mirënjohës për ligjin...

Presidenti i Malit te Zi Vujanoviç në Tiranë: Jemi mirënjohës për ligjin e mbrojtjes së pakicave

0
728

 

Presidenti i Malit të Zi ndodhet në një vizitë zyrtare në Tiranë.  Ai u pret nga homologu shqiptar, presidenti Ilir Meta.

Aktualisht zoti Meta dhe zoti Filip Vujanoviç ndodhen në konferencë për median.

Jemi mirënjohës për ligjin e mbrojtjes së pakicave. Falenderojmë Shqipërinë” u shpreh Vujanoviç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here