Saturday, June 10, 2023
Home Politikë Kuvendi seancë plenare, Ministri Peleshi interpelancë para deputetëve

Kuvendi seancë plenare, Ministri Peleshi interpelancë para deputetëve

0
554

 

Kuvendi mban sot seancë plenare ku në rend dite janë 9 pika për diskutim.

Seanca e sotme do të nisë me një interpelancë me ministrin e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Niko Peleshi,kërkuar nga deputeti Erjon Braçe.

Sakaq do të diskutohen dhe votohen edhe ndryshimet në buxhetin e vitit 2017.

Seanca ka rezervuar edhe 60 minuta për siskutime për çështje jashtë rendit të ditës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here