‘Furnizonte’ shkollat me drogë, pranga shqiptarit në Itali (Emri)

0
1103

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar, pasi akuzohet si shpërndarës droge nëpër shkolla.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari, Alfred Hila, iu gjet një sasi prej 100 gram e ndarë në doza si dhe italiani me inicialet I.R.

Ata u kapën me një sasi marijuanë afër një shkolle të mesme në Orlando. Policia po heton rreth dokumentit të plotë të këtij aktivitet kriminal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here