Familja Beqiri apel shtetit ma sillni djalin ti bejme homazhet. Hapen dyert e mortit ne lagjen Liria. Mes varferise e dhimbjes nena humb ndjenjat.

“Djalin ma vrane”. Laureta Beqiri: djali shkoj per nje jete me te mire. Te gjenden fajtoret.

Familja e djalit te vrare ne France

Beqiri: me 8 dhjetor komunikimi i fundit me djalin.

Familja: Ne nuk kemi leke ta sjellim i bejme thirrje presidentit dhe qeverise te na sjell djalin. Na e vrane policia – te burgosurit dhe spitali ne bashkepunim mes tyre.

LEAVE A REPLY