Tuesday, December 11, 2018

Kthehen emigrantët, fluks edhe në pikën kufitare të Muriqanit

341
0

Festat e fundvitit kanë shtuar fluksin në pikat kufitare. Mbrëmjen e sotme në pikën kufitare të Muriqanit që prej orës 19:30 ka radhë të gjata. Më së shumti janë emigrantët që kthehen për festat.

Po ashtu ka edhe fluks në dalje të doganës drejt Malit të Zi.

Po punohet me të gjitha sportelet në hyrje dhe dalje bga pala shqiptare dhe ajo Malazeze.

LEAVE A REPLY