Zbulohen emrat e 7 te plagosurve ne shperthimin e tritolit ne qytetin e Shkodres. Ne baze te informacioneve te marra nga spitali rajonal i Shkodres te plagosur kane mbetur shtetasit: A. Gjonaj 31 vjece, P. Arra 53, G. Suca 40, D.Myftia 32, P. Daka 60, L. Kullaj 42 dhe R. Gardasheviç 50 vjece. Ne total jane 7 persona te lenduar.

LEAVE A REPLY