Friday, January 18, 2019

Shpërthimi në Shkodër, dy prej të plagosurve nisen drejt Tiranës 

2298
0

Detaje nga shpërthimi që ndodhi sot paradite në Shkodër. Nga hetimet paraprake  mendohet se tritoli ishte vendosur në një motoçikletë që ishte parkuar para godinës dy katëshe në lagjen rus të Shkodrës.

Kjo sepse motoçikleta është ndarë në dysh.

Deri tani numërohen 6 të plagosur, njëri prej tyre, L. Kulla është në gjëndje të rëndë.  Kulla është një emër i njohur për policinë.

L. Kulla dhe një tjetër i plagosur nisen drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

LEAVE A REPLY