Wednesday, February 1, 2023
Home Kronika Fushë-Krujë, shpërthim me eksploziv në një dyqan

Fushë-Krujë, shpërthim me eksploziv në një dyqan

0
939

 

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur në një dyqan detergjentësh në Fushë Krujë. Shpërthimi ndodhi në në lagjen ‘Kastrioti’ dhe  nga incidenti nuk ka të lënduar.

Dyqani është në pronësi të shtetasit me iniciale E.Xh.

Nga shpërthimi raportohet vetëm për dëme materiale, policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here