“Perla joniane e gjirit të Jalës po transformohet”, Rama publikon foton, palma e pedonale

0
752

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një foto nga Jugu i vendit. Ai iu uron ditë të mbarë ndjekësve të tij në “Facebook”, me një pamje nga punimet në gjirin e Jalës, për të cilin thotë se po transformohet cilësisht në prag të sezonit turistik. Ndonëse ende e papërfunduar në pamje duket palma të mbjella dhe një shëtitore e shtruar pranë detit.

“MIRËMËNGJES 😃
dhe me këtë pamje nga perla joniane e gjirit të Jalës që po transformohet cilësisht në prag të sezonit të ri turistik, ju uroj një fundjavë të mbarë 🌹”, shkruan kryeministri.

Rama fb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here