Vrasja e Devi Kasmit, apelohet masa e sigurisë për specialin grek. Avokati: S’ka asnjë provë

0
1017

Një tjetër zhvillim në çështjen e vrasjes së Devi Kasmit. Sot avokati i specialit grek Saimir Visha ka ankimuar masën e sigurisë ‘arrest me burg” ndaj Efthymiou Efthymious.
Sipas Vishës, prokuroria nuk ka sjellë asnjë provë për klientin e tij dhe materialet e depozituara nga akuza nuk vërtetojnë se greku ka lidhje me vrasjen e Devi Kasmit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here