Nisin reshjet e borës, krijojnë probleme në rruget kryesore në vend…

0
946

 

Përkeqësimi i motit ka sjellë dhe problemet e para në qarkullimin rrugor.

Reshjet e borës kanë krijuar vështirësi në akset rrugore Fushë-Dukagjin, Kukës-Shishtavec, dhe në rrugën e Kombit.

Mësohet se 5 borëpastruese po hedhin kripë në rrugë për të lehtësuar qarkullimin dhe për të shmangur aksidentet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here