Të pëlqen shumë xhinsi?! Ja si ta veshësh këtë vit

0
694

Këtë vit, rrobat xhins, kanë bërë një hap të madh kurajoje dhe cilësie (mund të konsiderohet i tillë vetëm për ata që e pëlqejnë shumë). Gjatë pranverës së vitit 2018-të, sfilatat sugjerojnë që të vishesh e gjitha në xhins.

2e88694fcf0a5fa9051401fbbdbb2957

Këmishë me pantallona, fustan me xhaketë…çfarë të kesh në dollap, vishe! Sigurisht, nëse edhe ty të pëlqen dhe ndihesh rehat. Për shembull, pantallonat e gomuara të xhinsit, qëndrojnë mirë me një këmishë dhe xhup xhins.

4597970807037b836e73237823ca4e33

Mos e teproni duke vënë edhe kapele! Mund ta thyeni look-un me një rrip lëkure dhe aksesorë të tjerë që mund të ngjiten në xhinse. Disa nga idetë po i sjellim përmes fotografive!

dd15f8ad9088388fc9239121d3fdff42

7c6110fa19875be73565e96e3b5f1d37

4d1ca67a0454244255cb09c890441f62

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here