Friday, March 24, 2023
Home Politikë Ekstradimi i Nezar Seitit, PD kërkon Komision Hetimor për ministren e Drejtësisë

Ekstradimi i Nezar Seitit, PD kërkon Komision Hetimor për ministren e Drejtësisë

0
471

Partia Demokratike ka kërkuar ngritjen e një Komisioni Hetimor për ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në lidhje me ekstradimin e Nezar Setiti, pjesë e grupit të Habilajve.

Opozita ka akuzuar ministren Etilda Gjonaj për shpërdorim detyre dhe shkelje të ligjit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here