Nuk i ndahej ish-të dashurës 25 vjet më të madhe, pranga 32-vjeçarit shqiptar në Itali

0
845

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi përndiqte vazhdimisht ish-të dashurën e tij.

Edhe pse  kishin pak kohë që ishin ndarë, 32-vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, si duket nuk ishte pajtuar me këtë ide dhe refuzonte të hiqte dorë.

Pas denoncimit të bërë, menjëherë policia e Xhenoas është vënë në aksion për kapjen e shqiptarit.

Ajo që ra në sy ishte se e përndjekura ishte 25 vite më e madhe se shqiptari, nga e cila ai nuk hiqte dorë, shkruan LingriaNotizie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here