Voltana Ademi denoncon deshtimin e skemes se re ekonomike: Po hiqen padrejtesisht familjet ne nevoje

0
737

Kryebashkiakja Voltana Ademi ka denoncuar deshtimin e skemes se re te ndihmes ekonomike. Ne nje deklarate per mediat ajo ka bere te ditur 7 pikat ku kjo skeme nuk funksionon dhe ne kete menyre po ndeshkon qytetaret. Sipas Ademit, nga perfitimi i ndihmes ekonomike po hiqen padrejtesisht dhjetra familje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here