Thursday, March 30, 2023
Home Kronika Dy persona të maskuar grabisin pronarin e një lokali në Lezhë, policia...

Dy persona të maskuar grabisin pronarin e një lokali në Lezhë, policia nis hetimet…

0
856

Dy persona të maskuar kanë grabitur pronarin e një lokali në Patok të Lezhës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, ku policia thotë se grabitësit kanë hyrë në lokal dhe kanë marrë 5 milionë lekë të vjetra.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here