Grabitën postën në Mirditë për 4 minuta arrestohet njëri nga hajdutët

0
659

Mëngjesin e së djeshmes rreth orës 04:00, 4 persona të maskuar janë filmuar nga zyra postare e Mirditës, duke vjedhur 2 kasaforta, ndërsa mesditën e sotme një prej hajdutëve ka rënë në prangat e policisë.

Policia ka arrestuar N. T., ndërkohë që vijojnë hetimet për të arrestuar 3 autorët e tjerë.

Ditën e djeshme 4 grabitësit morën 2 kasaforta të postës, të cilat nuk kishin pra brenda dhe i braktisën ato në afërsi të Milotit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here