Lajm i mirë nga Edi Rama që në mëngjes: Së shpejti do të lindin pikat e agroturizmit në Pukë…

0
851

 

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë për qytetin verior të Pukës.

Ndërsa poston një video të xhiruar me dron, përmes së cilës tregon bukuritë natyrore që këtë zonë e karakterizojnë, Rama thotë se së shoejti pritet të hapen pikat e agroturizmit, duke bërë që ekonomia e turizmi në Pukë të rriten ndjeshëm.

MIRËMËNGJES dhe me këtë përsëritje të fotos së mëparshme në video, të këtij liqeni në mes të qytetit, ku shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here