Wednesday, March 29, 2023
Home Lajme Ditëlindja e Erës, presidenti Meta: Fëmijët janë dhurata më e çmuar në...

Ditëlindja e Erës, presidenti Meta: Fëmijët janë dhurata më e çmuar në jetë…

0
763

Sot është ditëlindja e Erës, vazjës më të vogël të familjes së presidentit Ilir Meta. Duke postuar në facebook një foto me vajzën kreu i shtetit përcjell një mesazh tepër të rëndësishëm për shoqërinë:

“Fëmijët janë dhurata më e çmuar në jetë, jo vetëm për familjen por edhe për vendin. Të gjithë fëmijët meritojnë një të ardhme të sigurtë, në një vënd që e duan dhe i do.” 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here