Reshjet e dëborës, ARRSH zhbllokon rrugët kombëtare…

0
580

Kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit në Facebook për një ditë të mbarë me pamje nga disa akse rrugore kombëtare që sipas tij janë çliruar nga reshjet e shumta të dëborës.

Statusi i plote:

MIRËMËNGJES 😃
dhe me këto pamje të rrugëve kombëtare të çliruara nga rreshjet e shumta të dëborës falë gatishmërisë dhe angazhimit maksimal të Autoritetit Rrugor dhe kompanive të mirëmbajtjes, ju uroj një ditë të mbarë 👍
27972417_10155569319216523_2233463866856121196_n

bore

27972823_10155569319221523_3180232914130519716_n

27858199_10155569319351523_1703453900463907873_n

27858728_10155569319391523_2851558460261539140_n

27867861_10155569319561523_375428673084314781_n

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here