Pas deklaratave të Ramës për Kosovën, reagon Basha: Ky gënjeshtar kërkon t’i japë mend edhe Kosovës

0
589

 

Pas deklaratave të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama,i cili kritikonte qeverinë e Kosovës, ka ardhur dhe reagimi i kreut të opozitës Lulzim Basha.

Me anë të një statusi në “Facebook”, kreu i PD, Basha e ka cilësuar Ramën si turpin e shqiptarëve dhe gënjeshtar të droguar. Sipas tij, Rama nuk njeh më kufij, pasi shkatërroi Shqipërinë tani kërkon t’i japë mend edhe Kosovës.

Postimi i Bashës:
Screenshot_2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here