Basha dhe Kryemadhi të buzëqeshur në Kosovë

0
719

Kryetari i PD Lukzim Basha dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi janë fotografuar duke biseduar në një nga aktivitetet e organizuara në kuadër të 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Siç duket dhe nga fotoja, dy drejtuesit e opozitës janë duke biseduar dhe të qeshuar.

Të pranishëm në Kosovë ka qenë edhe kryeministri Edi Rama, Presidenti Meta, ish-kryeministri Berisha dhe politikanë të tjerë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here