Kryemadhi në Kosovë, në krah të Bashës e Berishës

0
728

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka marrë pjesë në seancën solemne të Kuvendit të Kosovës me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë.

Kryemadhi shihet në krah të kreut të PD, Lulzim Basha si dhe të ish kryeministrit Sali Berisha.

 

Dje Kuvendi i Kosovës ka mbajtur një seancë solemne për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në këtë seancë merrnin pjesë shumë politikanë e diplomatë.

Të pranishëm ishin edhe Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Gramoz Ruci.
fcad3f35-8d50-47a0-aa18-20d15f0bb19d
d9b1f74e-7569-4b6d-8955-bb59479d0067

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here