Aksidenti tragjik me 3 viktima në Velipojë, nis me 1 minutë heshtje Vllaznia-Teuta…

0
1270

Ndeshja që po luhet në “Loro Boriçi” mes Vllaznisë dhe Teutës ka nisur me një minutë heshtje për shkak të aksidentit të tmerrshëm që u mori jetën dy fëmijëve dhe babait të tyre mbrëmë në Shkodër.

Në fakt si pasojë e aksidentit të palogosur kanë mbetur vajza e madhe e familjes Preka si dhe nëna e tre fëmijëve të cilët gjenden në spital. Dy fëmijët e tjerë që ndërruar jetë ishin të moshës 4-vjeçare dhe disa muajshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here