Projekt ligjet dhe partia, Rama mbledh grupin parlamentar

0
583

Kryetari i PS, Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar prej orës 08:30 të mëngjesit në Kryesinë e Kuvendit. Në mbledhje po diskutohen projektligjet që po shqyrtohen në komisione dhe që do të dërgohen në Kuvend, por edhe për çështjet brenda partisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here