Vdekja e 16-vjeçares ne Itali,zbardhen detajet

0
1012

Vdekja e 16-vjeçares shqiptare në Itali, e cila u shtyp nga treni.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën në Pordenone.“Il gazzettino”, shkruan se vajza ishte duke ecur përgjatë shinave, dhe më pas treni e ka shtypur.

Sakaq, thuhet se nuk përjashtohet fakti se mund të ketë qënë vetëvrasje, dhe ngjarja nuk ka asnjë dëshmitar përveç makinistit, i cili ka deklaruar se nuk frenoi dot pasi vajza i doli para krejt parpitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here