Thursday, March 30, 2023
Home Kronika “CHAT LINE 4”, shkatërrohet rrjeti i prostitucionit online

“CHAT LINE 4”, shkatërrohet rrjeti i prostitucionit online

0
804

Goditet një tjetër rrjet i prostitucionit online në kryeqytet. Finalizimi i operacionit të koduar  “Chat Line 4” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë proceduar penalisht  7 të tjerë për veprën penale “Shfrytëzimi i Prostitucionit” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here