Ja cfare shkruan Jozefina Topalli ne 27-vjetorin e rrezimit te bustit te diktatorit Hoxha

0
755

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, kujton 27-vjetorin e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës.

Nëpërmjet një statusi në facebook, Topalli shkruan se sot jemi pa qeverisje dhe pa opozitë. “Pas 27 vitesh, vendi eshte pa qeverisje dhe pa opozite!”- shkruan Topalli, bashkëngjitur një foto nga rrëzimi i bustit.

Sakaq, reagimi i Topallit ka ardhur pas reagimit të kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha të cilin, Topalli nuk ka harruar ta sulmojë.

Screenshot_8.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here