Ish-ministri Manjani: Qeveria jone e gatshme te jape gjithçka, perveç kryeministrit…

0
648

 

Nuk i mungon ironia. Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë e Edi Ramës, Ylli Manjani ka ironizuar deklaratat e qeverisë dhe kërkesën për plotfuqinë në negociatat me Greqinë.

Manjani thotë se qeveria e Edi Ramës është e gatshme të japë gjithçka, por përveç kryeministrit.

Ja çfarë shkruan Ylli Manjani në Facebook:

Qeveria jonë ende nuk ka denoncuar deklaratat e Presidentit të Greqisë kundër Çamërisë dhe Shqipërisë!

Ndërkohë nuk lë rast pa denoncuar Presidentin e Shqipërisë, që thjesht po bën detyrën sipas Kushtetutës!

Jo detin, por edhe liqenin artificial të Tiranës i japin Greqisë.

Jo Çamërinë, por edhe Shqipërinë e japin.

Vetëm kryeministrinë jo!

Po kur thonë “duam të bëjmë negociata”!!

Hahahahahahahahhahaha

Çfarë shakaje!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here