Wednesday, December 11, 2019

Maskat i grabitën shtëpinë, Kryefamiljari: Njëri ka punuar në shtëpinë time

921
0

 

Mark Alija ka treguar tmerrin që përjetoi së bashku me bashkëshorten e tij gjate grabitjes se baneses nga maskat.

Ai tregon se në shtëpi i hynë 2 persona të maskuar e armatosur.

“Më morën 2 çiftet dhe makinen në oborr. Lekë jo sepse i kisha ne kasaforte te mbyllura” thotë ai.

Marku shton më tej se “njëri nga autoret ka punuar ne shtepine time me te atin, e ka ditur”.

Alija thotë se grabitësit kane fikur alarmin, kanë thyer deren e oborrit dhe me pas me force dritaren.

 

LEAVE A REPLY